Политика

Хто заважає боротися з корупцією в Україні

15 август, 2017 0
Хто заважає боротися з корупцією в Україні

Громадські діячі назвали суб'єктів, які перешкоджають належній роботі НАПК.

За те, що Національне агентство з питань запобігання корупції так і не стало по-справжньому незалежним органом, відповідальність несе Кабінет міністрів України (КМУ). Про це заявили члени Громадської ради при НАПК під час брифінгу, присвяченого роботи органу за рік.

Зокрема, це проявляється в законопроекті No6387 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення ефективності та незалежності діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції», який був зареєстрований урядом нібито для того, щоб вирішити кризу в НАПК. Серед іншого цей проект передбачає звільнити керівництво органу і призначити тимчасово виконуючого обов'язки від КМУ. Таким чином, автори тексту розраховують відмовитися від незалежності НАПК і фактично перевести його в «ручне управління» КМУ. Цю думку громадських діячів поділяють експерти Ради Європи, куди за висновком звернувся голова Агентства.

Також підконтрольні КМУ органи, впевнені громадські діячі, фактично блокують систему е-декларування. У свій час сертифікат безпеки системи видавала Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України (Держспецзв'язку). На даний момент структурний підприємство Держспецзв'язку є адміністратором системи е-декларування. Таким чином, фактично НАПК, незважаючи на те, що володіє системою, не може її контролювати.

Не так давно адміністратор системи заявив про те, що система не може бути доповнено автоматизованою системою перевірки. А без цього перевірка 1 млн 271 тис. 196 декларацій просто не можлива.

Для того щоб перевірити твердження адміністратора, громадські діячі ініціювали проведення незалежної експертизи системи е-декларування. Експертиза проведена за участю іноземних експертів, непідзвітних вітчизняним урядовим структурам.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Прокомментировать
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Введите код с картинки:*
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Авторизация с помощью:

все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать